Creak Freak to pasta montażowa zapobiegająca irytującym trzaskom i zacinaniu się smarowanych elementów. Charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością na ciśnienie i doskonale nadaje się do montażu komponentów rowerowych. Pasta ta sprawdza się szczególnie w przypadku połączeń wciskanych, takich jak np. suporty rowerowe PressFit. Creak Freak jest odporny na kwasy, zasady, wodę słoną i słodką, nie zawiera metali i jest nierozpuszczalny w wodzie.
| Nazwa produktu: | r.s.p. Creak Freak Pasta montażowa - 500 g |
| Producent: | r.s.p. |
| Kod pozycji: | RSP758915 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Pielęgnacja i czyszczenie - Typ produktu: | Pasta |
| Obszar roboczy: | Suport rowerowy / Korba, Łożyska |
| treść: | 500g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 585g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 9120050158474 |