Niezawodna podstawa do systematycznego treningu i stałego obciążenia. Zaprojektowane z myślą o zachowaniu kształtu i ukierunkowanym wsparciu mięśni, spodnie te staną się idealnym wyborem do codziennych treningów, kilometr po kilometrze. Polecamy je w połączeniu z podkoszulkiem Rapha i damską koszulką Women’s Pro Team Training Jersey w chłodnych i ciepłych warunkach pogodowych (6–25 °C).
Wkładka rowerowa o jednolitej gęstości – wsparcie i komfort bez dodatkowej objętości podczas długich treningów o długości.
Funkcjonalne materiały – o dużej elastyczności i doskonałym odprowadzaniu wilgoci, idealne na najtrudniejsze trasy
Lekkie ramiączka – tył z siateczki i lekkie ramiączka charakteryzują się wysoką oddychalnością i wspomagają organizm w regulacji temperatury.
Zoptymalizowany krój – zaprojektowany z myślą o dopasowaniu do sylwetki, zapewniającym pewne trzymanie się podczas treningów
Materiał
Główny materiał: 79% poliamid, 21% elastan
Pasek mocujący elastyczny: 89% poliester, 11% elastan
| Nazwa produktu: | Rapha Pro Team Training Spodenki Rowerowe z Szelkami Kobieta - smoky silver/smoky silver |
| Producent: | Rapha |
| Kod pozycji: | RAH759077 |
| Materiał: | Główny materiał: 79% poliamid, 21% elastan Pasek mocujący elastyczny: 89% poliester, 11% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +25°C / +6°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | Single-Density |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 320g |
| GTIN: | 5059526518822, 5059526518839, 5059526518846, 5059526518853 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Rapha.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 72 | 78 | 84 | 90 | 96 | 102 |
| D. biodra (cm) | 88 | 94 | 100 | 106 | 112 | 118 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. klatka piersiowa (cm) | 78 | 83 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| C. talia (cm) | 61 | 66 | 71 | 76 | 81 | 86 |
| D. biodra (cm) | 86 | 91 | 96 | 101 | 106 | 111 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL