Wykonane z wysokiej jakości puchu pochodzącego z recyklingu oraz materiałów powłokowych z recyklingu, śpiwory Classic znacznie zmniejszają ślad ekologiczny. Ich zoptymalizowana izolacja cieplna, obszerny krój GT Fit oraz niewielkie rozmiary po spakowaniu sprawiają, że są idealnym towarzyszem wszystkich wypraw. Materiały o dużej gęstości puchu oraz konstrukcja z ukośnymi komorami zapewniają optymalną izolację cieplną. Puch o wypełnieniu co najmniej 700 cuin nie przesuwa się, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Anatomicznie wyprofilowana część na stopy, składająca się z dwóch komór, doskonale ogrzewa stopy. Przestronny kaptur z pięcioma komorami i sznurkami ściągającymi w kołnierzu zapewnia przyjemne ciepło i spokojny sen. Długi zamek błyskawiczny z systemem Gemini™ zapobiega utracie ciepła w tym newralgicznym obszarze. Płaskie, magnetyczne zapięcie Lode Lock™ oraz sznurki ściągające przy kołnierzu termicznym są łatwe w obsłudze nawet w nocy. Dzięki temperaturze „Good Night’s Sleep” wynoszącej 0°C model Classic 350 jest idealnym towarzyszem wszystkich letnich wypraw.
| Nazwa produktu: | Mountain Equipment Classic 350 Regular Śpiwór ME-008554 - zip left - goblin blue |
| Producent: | Mountain Equipment |
| Kod pozycji: | MOE759720 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 220/170/140mm |
| pora roku: | Lato |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +5°C |
| limit temperatury: | +0°C |
| ekstremalna temperatura: | -15°C |
| waga wypełnienia: | 373g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 960g |
| kod produktu producenta: | ME-008554-Me-01500-LZ |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | Regular |
| Zrównoważony rozwój: | DOWN CYCLE®, Fundacja Fair Wear |
| GTIN: | 5053817396342 |