Mata Ultra 3R łączy w sobie minimalną wagę i niewielkie rozmiary po spakowaniu z komfortem i izolacją. Jest to idealny towarzysz podczas trekkingu, długodystansowych wędrówek, wypraw Bikepacking lub wycieczek alpejskich w umiarkowanych temperaturach – wiosną, latem i jesienią.
Sprawdzona technologia SYNMAT TECHNOLOGY™ wewnątrz maty jest wykonana z recyklingowanego materiału Texpedloft i zgrzana zarówno od góry, jak i od spodu komór powietrznych. Zapobiega to powstawaniu mostków termicznych spowodowanych cyrkulacją powietrza, co zapewnia najlepszą możliwą izolację od dołu. Komfort leżenia we wszystkich naszych matach trekkingowych zapewnia Cradle Comfort™: zewnętrzne, biegnące wzdłuż komory powietrzne są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie mocniejszy niż tradycyjne lekkie materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony worek Schnozzel Pumpbag zapewnia szybkie pompowanie bez wilgoci.
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 3R Mummy Mata izolacyjna - MW - Medium Wide - lime |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760628 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| zalecany wzrost ciała: | 183cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 210/110/110mm |
| pora roku: | Lato, Wiosna / Jesień |
| opór cieplny (wartość R): | 3.2 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 440g |
| kod produktu producenta: | 7640423641324 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Z workiem pompującym |
| GTIN: | 7640423641324 |
| Strona producenta: | exped.com |