Model Ultra 10R wyróżnia się najlepszą wydajnością cieplną w całej serii Ultra i został zaprojektowany z myślą o wyprawach w najniższych temperaturach. Mata zapewnia maksymalną izolację i kompaktowe wymiary po spakowaniu, co sprawia, że idealnie nadaje się na zimowe wędrówki, wyprawy wysokogórskie i ekspedycje alpejskie, a także dla wszystkich, którzy szybko marzną w nocy.
Dzięki innowacyjnej technologii SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™ wypełnienie z recyklingowanej, syntetycznej mikrofibry jest połączone z dodatkową warstwą folii odblaskowej. Pozwala to zmaksymalizować wydajność cieplną bez zwiększania wagi ani rozmiarów po spakowaniu – idealne rozwiązanie na zimne noce. Wszystkie nasze maty trekkingowe zapewniają komfort leżenia dzięki technologii Cradle Comfort™: zewnętrzne komory powietrzne biegnące wzdłuż maty mają długość i są lekko podwyższone, co zapewnia jeszcze lepszą stabilność na macie.
Recyklingowany i certyfikowany przez bluesign® poliester ripstop jest ultralekki i trzykrotnie mocniejszy niż tradycyjne materiały. Dzięki dwóm zaworom typu Flat Valve materac można bez wysiłku napompować i równie szybko opróżnić – jest to rozwiązanie solidne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Dołączony worek do pompowania Schnozzel Pumpbag zapewnia szybkie pompowanie bez wilgoci.
| Nazwa produktu: | Exped Ultra 10R Mata izolacyjna - LW - Long Wide - greygoose |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760643 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking, Aktywność wysokogórska, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/90mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 270/150/150mm |
| pora roku: | Zima, Produkt całoroczny |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| opór cieplny (wartość R): | 10.2 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 1020g |
| kod produktu producenta: | 7640423641478 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 7640423641478 |
| Strona producenta: | exped.com |