SIM Lite 3.8 to jedna z naszych klasycznych, samopompujących się mat izolacyjnych. Jest to idealny wybór dla miłośników outdooru, którzy cenią sobie ultralekką wagę i minimalne rozmiary po spakowaniu. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do spokojnego snu na łonie natury.
Mata jest idealnym towarzyszem podczas wiosennych, letnich i jesiennych wypraw trekkingowych, gdzie liczy się niska waga. Jest lekka, kompaktowa i dzięki temu bardzo łatwa w transporcie. Dzięki izolacji z pianki o grubości 3,8 cm SIM Lite 3.8 zapewnia komfort snu nawet na twardym podłożu i chroni przed chłodem ziemi. Poziome kanały powietrzne w piance zmniejszają wagę i sprawiają, że jest jeszcze lżejsza. Praktyczne płaskie zawory zapewniają szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie.
Wytrzymały, pochodzący z recyklingu materiał zewnętrzny z poliestru jest przyjemny w dotyku i przyjazny dla środowiska. Niezależnie od rodzaju wyprawy trekkingowej – ta mata łączy w sobie jakość, komfort i ekologię.
| Nazwa produktu: | Exped SIM Lite 3.8 mata izolacyjna - LW - Long Wide - moss |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760674 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1970/650/38mm |
| zalecany wzrost ciała: | 197cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 330/215/215mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 3.4 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 1005g |
| kod produktu producenta: | 7640277846647 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Samonapełniający się |
| GTIN: | 7640277846647 |
| Strona producenta: | exped.com |