Niezależnie od tego, czy wybierasz się na trekking, na kemping, czy nocujesz w kamperze – poduszka Versaluxe zapewnia komfort snu jak w domu. Łączy w sobie wysoki komfort z solidną konstrukcją i stanowi idealne uzupełnienie naszych mat Versaluxe.
Dzięki koncepcji monomateriałowej rdzeń powietrzny z TPU i poszewka z poliestru pochodzącego z recyklingu mogą być od siebie oddzielone. Dzięki temu poduszkę można łatwiej poddać recyklingowi. Anatomiczny kształt stabilizuje głowę i zapewnia relaksującą pozycję podczas snu.
Dzięki zaworowi kombinowanemu poduszkę można bardzo szybko nadmuchać. Za pomocą zaworu spustowego można łatwo regulować wysokość i twardość poprzez spuszczanie powietrza. Dzięki materiałowym oczkom po bokach i dołączonemu sznurkowi poduszkę Versaluxe Pillow można łatwo przymocować do materaca.
| Nazwa produktu: | Exped VersaLuxe Poduszki - sunburst |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760694 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 480/290/150mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 140/75/75mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Poduszki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 130g |
| kod produktu producenta: | 7640423641713 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® |
| GTIN: | 7640423641713 |
| Strona producenta: | exped.com |