Model Icefall na nowo definiuje kategorię plecaków alpinistycznych – zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek trwałości do wagi. Ten odporny na warunki atmosferyczne plecak turystyczny jest przeznaczony dla profesjonalistów uprawiających sporty górskie, którzy poruszają się po terenie alpejskim o każdej porze roku i poszukują niezawodnego oraz pojemnego towarzysza. Dzięki większej pojemności nadaje się on szczególnie dobrze na dłuższe wyprawy.
Do jego pojemnej komory głównej można dostać się nie tylko od góry za pomocą zamka rolkowego, ale także z boku – dzięki temu szybki dostęp jest gwarantowany nawet w technicznym terenie. W połączeniu z białym, kontrastowym materiałem, który ułatwia szybkie znalezienie zawartości plecaka, model Icefall zapewnia wymagającym alpinistom najlepszą możliwą wydajność.
Dzięki nowemu systemowi mocowania możesz bezpiecznie schować narty lub czekan, a przestronna przednia kieszeń na zamek błyskawiczny zapewnia miejsce na sprzęt lawinowy. Najważniejsze: jeśli chcesz zredukować wagę plecaka Icefall do minimum, pasy kompresyjne i inne elementy można łatwo zdjąć.
Aby plecak Icefall stał się niezniszczalnym towarzyszem górskich wypraw, firma EXPED wykonuje go z tkaniny UHMPE posiadającej certyfikat bluesign®. Jest ona bardzo lekka, a jednocześnie niezwykle odporna na ścieranie i rozdarcia.
| Nazwa produktu: | Exped Icefall 50 Plecak - M - white |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760700 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Outdoor, Wspinaczka, Wędrówki, Aktywność wysokogórska |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 690/320/270mm |
| maks. ładowność: | 14kg |
| Objętość: | 50l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Rolltop |
| długość tylnej części: | 48-52cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 975g |
| kod produktu producenta: | 7640445450836 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | M |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Narciarstwo / Snowboard |
| GTIN: | 7640445450836 |
| Strona producenta: | exped.com |