Comfort 0C 30 F to przestronny, wszechstronny śpiwór typu mumia. Jest idealnym towarzyszem letnich wypraw kempingowych. Obszerny krój w okolicy ramion, biodrów, nóg i stóp zapewnia większą swobodę ruchów przy jednoczesnej wysokiej wydajności cieplnej.
Boczne otwory na ramiona z zamkiem błyskawicznym zapewniają dodatkową swobodę ruchów rąk bez konieczności wychodzenia z przytulnego ciepła śpiwora – idealne rozwiązanie do czytania lub gry w karty. Dzięki zamkowi błyskawicznemu u stóp Comfort w mgnieniu oka zamienia się w pełnowartościową kołdrę puchową lub kurtkę parkę.
Łatwo regulowany, wygodny kaptur izoluje całą głowę i szyję w chłodniejszych warunkach, ale w cieplejszych temperaturach można go szeroko otworzyć. Miękki, również regulowany kołnierz z wypełnieniem puchowym ogranicza utratę ciepła spowodowaną ruchem ciała. Komora na stopy 3D z 11 indywidualnie wypełnionymi komorami puchowymi zapewnia ciepło stopom.
Materiał zewnętrzny i wewnętrzny są wykonane z tkanin pochodzących z recyklingu, a do wypełnienia użyto wyłącznie puchu z certyfikatem RDS. Śpiwory są wypełniane w Europie. W zakresie dostawy znajduje się worek wodoodporny oraz praktyczna siatkowa torba do przechowywania.
| Nazwa produktu: | Exped Comfort 0C 30F Śpiwór - L - Long - Zamek błyskawiczny po prawej stronie |
| Producent: | Exped |
| Kod pozycji: | EPD760801 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 230/140/140mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +2°C |
| limit temperatury: | -3°C |
| ekstremalna temperatura: | -20°C |
| waga wypełnienia: | 410g |
| objętość pakowania: | 4.5l |
| Właściwości śpiwora: | Zamek prawy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 900g |
| kod produktu producenta: | 7640277846005 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | STANDARD 100 firmy OEKO-TEX®, RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 7640277846005 |
| Strona producenta: | exped.com |