Rozłóż czerwony dywan w terenie dzięki miękkiemu, pojemnemu śpiworowi puchowemu 650, który po spakowaniu zajmuje niewiele miejsca, a po rozłożeniu zamienia się w dużą kołdrę. Szerokie krzywizny mumii zapewniają miejsce do wyciągnięcia się, przewracania się i regeneracji w dowolnej pozycji, w dowolnym miejscu – namiocie, schronisku lub furgonetce. Chcesz mieć więcej miejsca do rozłożenia się? Niezaciągający się zamek błyskawiczny rozciąga się wzdłuż całego śpiwora, aż do stóp, dzięki czemu można go przekształcić w koc z przedłużonymi klapami, zapewniającym duży komfort i odrobinę domowej atmosfery. Lekka, wytrzymała powłoka ripstop z wodoodporną powłoką DWR i zabezpieczeniem Marmot Down Defender sprawia, że torba pozostaje puszysta i ciepła, nawet jeśli jest mokro lub wilgotno.
| Nazwa produktu: | Marmot HiberNest 30 Standard Śpiwór puchowy - Zamek błyskawiczny lewy - olive grove/nori |
| Producent: | Marmot |
| Kod pozycji: | MRM761471 |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 183cm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | -2°C |
| limit temperatury: | -8°C |
| ekstremalna temperatura: | -26°C |
| waga wypełnienia: | 496g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 1147g |
| Zrównoważony rozwój: | RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 195115378929 |
| Strona producenta: | http://www.marmot.de |