Dzięki mocy 300 lumenów i równomiernemu, komfortowemu oświetleniu latarka czołowa TIKKINA® rozjaśni Twoje wieczory pod gwiaździstym niebem! Możesz jej używać do czytania w namiocie, podczas biegów wokół obozowiska lub wędrówek. Dzięki pojedynczemu przełącznikowi jest łatwa w obsłudze, a symetryczna opaska na głowę pozwala na łatwe dopasowanie do każdego rozmiaru głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu i niewielkiej wadze zmieści się w każdej kieszeni kurtki lub plecaku, aby towarzyszyć Ci we wszystkich przygodach. Dostarczana z trzema bateriami latarka TIKKINA® jest również kompatybilna z akumulatorem CORE dzięki technologii HYBRID CONCEPT.
Mały rozmiar, ogromne korzyści Bycie widocznym zwiększa bezpieczeństwo i pomaga unikać wypadków. Światła bezpieczeństwa z białymi diodami LED są również przydatne, gdy chcesz znaleźć drogę, klucze lub sprzęt w plecaku. Dzięki elastycznym uchwytom lampki można szybko przymocować do plecaka, kijków trekkingowych, namiotów, wózków dziecięcych i wielu innych przedmiotów.
| Nazwa produktu: | Petzl Tikkina Latarka Czołowa - czarny |
| Producent: | Petzl |
| Kod pozycji: | PZL761570 |
| aktywność: | Outdoor, Wspinaczka |
| Stopień ochrony IP: | IPX4 |
| Typ akumulatora: | AAA / LR3 alkaliczne, AAA / LR3 NiMh |
| maks. czas działania: | 100h |
| pozycja montażu: | Kask, Głowa |
| Zgodność z niemiecką ustawą o dopuszczaniu do ruchu drogowego (StVZO): | nie |
| maksymalny strumień świetlny: | 300lm |
| maks. zasięg rzucania światła: | 65m |
| temperatura barwowa: | neutralny biały |
| wersja światła: | Oświetlenie kasku, Latarka czołowa |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 92g |
| kod produktu producenta: | E060AB00 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 3342540847125 |
| Strona producenta: | http://www.petzl.com/ |