Nowa wersja oryginalnego krzesła turystycznego Chair One, teraz z konstrukcją (re)Tension.
Ta nowa technologia dodaje drugą linię napinającą w obrębie obwodu krzesła, aby rozłożyć wagę wokół ramy i tym samym na nowo zdefiniować standardy komfortu mebli outdoorowych.
Zwiększony komfort
Chair One (re) to nowa wersja oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego Chair One, produktu, który zdefiniował kategorię lekkich, składanych mebli. Chair One (re) jest jeszcze wygodniejszy dzięki dodatkowej drugiej linii napinającej w obrębie krzesła, która równomiernie rozkłada wagę na ramie.
Mocniejsza rama
Nowe piasty z żywicy nylonowej zapewniają większą stabilność. Opatentowany stop aluminium DAC łączy w sobie wytrzymałość i trwałość.
Wyższa pozycja siedząca
Rama jest wyższa niż w modelu Chair One, co poprawia dostępność.
Nowe funkcje
Zintegrowana torba boczna, dzięki której wszystko jest pod ręką. Ergonomiczna konstrukcja i wzmocnione narożniki zapewniające stabilność i wsparcie.
Aluminium z recyklingu
Rama Chair One (re) składa się z ponownie wykorzystanych resztek aluminium, które pozostały w fabryce i w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone.
Przenośny
Kompaktowa, składana konstrukcja. Można ją schować do torby o rozmiarze 39 cm x 13,5 cm x 12 cm z zamkiem błyskawicznym typu „daisy chain” i uchwytem z taśmy.
Lekkie, ale wytrzymałe
W opakowaniu waży 1 kg, a po rozłożeniu może wytrzymać obciążenie do 145 kg.
Łatwy montaż
Gumki w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Materiały o wysokiej wydajności
Poliester 300D z certyfikatem bluesign® i pochodzący z recyklingu jest wystarczająco wytrzymały, aby stawić czoła żywiołom. Wstawki z siateczki zapewniają wentylację i oddychalność.
Wymiary: wysokość 71 cm | szerokość 57 cm | głębokość 52 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Chair One (re) Krzesło turystyczne - Heritage Multi Block |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763885 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Aluminium, Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 520/570/710mm |
| maks. ładowność: | 145kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 390/120/135mm |
| technologia: | (re)Tension Design |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Pomarańczowy |
| waga: | 1020g |
| kod produktu producenta: | 10003713 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652780 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |