Nowa interpretacja oryginalnego krzesła turystycznego Sunset Chair – teraz z konstrukcją (re)Tension, wyznaczającą nowy standard komfortu outdoor.
Dzięki podwyższonej pozycji siedzenia siadanie i wstawanie jest wyjątkowo łatwe, a wysokie oparcie zapewnia optymalne podparcie.
Zwiększony komfort
Krzesło Sunset Chair (re) jest udoskonaloną wersją oryginalnego krzesła Sunset Chair. Dodatkowa linia napinająca w ramie równomiernie rozkłada wagę i zapewnia jeszcze większy komfort siedzenia.
Konstrukcja zapewniająca wsparcie
Długość nóg krzesła ułatwia siadanie i wstawanie, a wysokie oparcie dodatkowo podtrzymuje szyję i ramiona.
Łatwiejszy montaż
Ukształtowane kieszenie narożne poprawiają prowadzenie prętów i trwałość, zwiększają niezawodność i ułatwiają montaż. Gumowe elementy w prętach umożliwiają łatwe zatrzasnięcie ramy.
Trwała konstrukcja
Nowo opracowane przeguby nylonowe zapewniają większą stabilność. Opatentowany stop aluminium DAC łączy w sobie wytrzymałość i trwałość.
Aluminium z recyklingu
Rama krzesła Sunset Chair (re) składa się z wiórów aluminiowych pochodzących z recyklingu, które zostały przetworzone na krążki stopowe – co zmniejsza ilość odpadów i obciążenie środowiska.
Przenośne
Kompaktowa, składana rama. Mieści się w torbie transportowej z podwójnym zamkiem błyskawicznym (47,5 × 15 × 11 cm) i dwoma uchwytami do przenoszenia.
Praktyczne detale
Wbudowana torba boczna i wzmocnione rogi. W zagłówku zmieści się miękka kurtka, mała poduszka, a nawet torba transportowa, co zapewnia jeszcze większy komfort.
Wysokiej jakości materiały
Poliester 300D z certyfikatem bluesign® i pochodzący z recyklingu jest odporny na warunki atmosferyczne. Wstawki z siateczki zapewniają wentylację.
Waga po spakowaniu: 1656 g
Nośność: do 145 kg
Wymiary: wysokość 97 cm | szerokość 63 cm | głębokość 74 cm
| Nazwa produktu: | Helinox Sunset Chair (re) Krzesło turystyczne - Czarny |
| Producent: | Helinox |
| Kod pozycji: | HOX763888 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 740/630/970mm |
| maks. ładowność: | 145kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 475/150/110mm |
| technologia: | (re)Tension Design |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1536g |
| kod produktu producenta: | 10003700 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| GTIN: | 8800268652834 |
| Strona producenta: | https://www.helinox.com/ |