Przestronny, lekki i przewiewny model Hubba Hubba LT 2 zapewnia mnóstwo miejsca dla Ciebie i jeszcze jednej osoby.
Wnętrze
Wnętrze o powierzchni 2,95 m² jest bardzo przestronne i nie zwęża się ku górze, dzięki czemu zmieszczą się w nim nowoczesne prostokątne maty izolacyjne, a Ty możesz wygodnie odpocząć i poczekać na lepszą pogodę. Namiot wewnętrzny wykonany jest głównie z barwionej w maszynie mikrosiatki, która zapewnia wyjątkową oddychalność i ochronę przed owadami, a także idealnie nadaje się do obserwacji gwiazd w pogodne noce. Wejścia bez załamań mają zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto zamki błyskawiczne po zapięciu zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie na wszelkiego rodzaju urządzenia z prowadnicami kabli w rogach na słuchawki i kable do ładowania. Duże półki nad głową są idealne na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i nie tylko. Dołączona linka do suszenia ułatwia suszenie mokrych ubrań.
Zewnętrzna część
Dzięki symetrycznej konstrukcji namiot Hubba można rozłożyć niezwykle szybko w przypadku nagłego deszczu. Solidne, lekkie słupki, powłoka bez PFAS i hydrofobowa oraz klejone szwy zapewniają, że namiot Hubba pozostaje stabilny i suchy, dzięki czemu można wygodnie czekać na lepszą pogodę. Namiot zewnętrzny w kolorze zielonym kamuflażu ma duże przedsionki z dużą ilością miejsca na sprzęt. Łatwe do otwierania i zamykania wejścia z przedsionkami są wyposażone w rynny StayDry™, które zbierają krople, a ulepszone klapy wentylacyjne na podpórkach zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo trwałe. Osiem mini śledzi do namiotu Mini-Groundhog™ w zakresie dostawy są solidnych i lekkich.
Podsumowanie: To będzie Twój nowy ulubiony namiot, niezależnie od tego, czy podróżujesz pieszo, czy kajakiem. Można go zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przestronne, lekkie schronienie.
Materiał pokrycia: barwiony w masie mikrosiatka poliestrowa 20D / nylon ripstop 20D z powłoką DWR bez PFAS
Materiał dna: barwiony w masie nylon ripstop 20D, 1800 mm polieteruretan i impregnacja DWR bez PFAS
Materiał zewnętrzny: barwiony w masie nylon ripstop 20D, 1200 mm poliuretan i silikon bez PFAS
Pręty: (1) DAC NFL 9,3 mm
| Nazwa produktu: | MSR Hubba Hubba LT 2 Namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR765692 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/140/140mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Turystyka piesza |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 1360g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| haczyki: | 8 |
| linki naprężające: | 4 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 1540g |
| kod produktu producenta: | 14307 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818143070 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |