Zaczyna się od drobnych kroków. Iskra entuzjazmu w świecie, który wciąż wydaje się ogromny. Chwiejny krok, śmiech, otarte kolano, a iskra ta świeci jeszcze jaśniej. Rozglądasz się, aby upewnić się, że są tuż za tobą. Aż pewnego dnia nie musisz już tego robić. I wtedy zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie chodziło tylko o jazdę na rowerze. Chodziło o to, jak z czegoś wymagającego i odrobiny ciekawości powoli rodzi się charakter i pewność siebie.
Wydajny widelec amortyzowany: widelce pneumatyczne działają w sposób kontrolowany i responsywny na nierównych trasach. Rower zachowuje przyczepność i prowadzi się stabilnie nawet w technicznym terenie.
Sztyca regulowana: model MC22 działa przy niższym ciśnieniu wewnętrznym, dzięki czemu można ją łatwo aktywować i precyzyjnie regulować. Sztyca regulowana rośnie wraz z dzieckiem i można ją wydłużyć, aby zawsze działała optymalnie i była dobrze dopasowana. Standardowo z skokiem 75 mm, z możliwością przedłużenia do 100 mm.
Współrosnący mostek: Mostek można przedłużyć z 40 do 55 mm za pomocą łatwej w montażu podkładki dystansowej. Wydłuża to okres użytkowania i zapewnia naturalną pozycję siedzącą, nawet gdy dziecko rośnie.
| Nazwa produktu: | Orbea KIMU 24 H10 TR - Rower dziecięcy 24" - 2026 - metallic sunset |
| Producent: | Orbea Bikes |
| Kod pozycji: | OEA766230 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| łańcuch: | KMC eGlide |
| kaseta: | Microshift |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Microshift M6195 |
| przerzutka tylna: | Microshift |
| przełożenie zębatki: | 28 |
| korba: | Alloy, 140mm |
| hamulce: | Shimano MT410 Hydraulic Disc |
| koła: | Alloy, 8H |
| model sztycy siodełka: | OC Mountain Control MC22 | 31.6mm | Dropper |
| siodełko: | SD 0.4 | 234x138mm |
| kierownica: | MTB, Alloy | 31,6 | 620mm |
| mostek: | MTB custom | Alloy | +15mm Spacer |
| widelec: | Manitou Machete Junit Sport | 100mm | 15x110 Boost |
| ster rowerowy: | FSA 1-1/8 - 1-1/2" Integrated |
| rama: | Orbea Kimu 24 TR |
| System Zmiany Biegów (Producent): | microSHIFT |
| przełożenie: | 11-42 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 24" (507mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 100 mm |
| pedały: | VP-229 Black |
| opony: | Schwalbe Rocket Ron Evo | 24x2.35 | Super Race TLE |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Fioletowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| kod produktu producenta: | U00924J4 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Orbea - Kimu |
| liczba przełożeń: | 1 x 9 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 8434446118500 |
| Strona producenta: | https://www.orbea.com/ |