Skarpety kolarskie wykonane z mieszanki wełny merynosów na długie przejażdżki w krótkie zimowe dni, z odblaskowymi detalami dla lepszej widoczności w ciemności.
Materiał
80% wełna, 15% poliamid, 5% elastan
| Nazwa produktu: | PEdALED Odyssey Merino Reflective Skarpetki - Burgundy |
| Producent: | PEdALED |
| Kod pozycji: | PDD766287 |
| Materiał: | 80% wełna, 15% poliamid, 5% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| tkanina tekstylna: | Merino |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Cechy: | Wysoka widoczność / odblaskowe |
| zakres temperatury: | +25°C / +10°C |
| długość skarpetek: | średnie |
| wersja skarpetki: | wyściółka |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 63g |
| GTIN: | 8021890652195, 8021890652188, 8021890652171, 8021890652201 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PEdALED .
| Międzynarodowy | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| UE | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL