Dzięki opcji ramy możesz skomponować swój własny, spersonalizowany rower! Dzięki nowemu zawieszeniu RockShox Vivid Coil Ultimate DH na kołu tylnym oraz szerokiej gamie możliwości konfiguracyjnych, które wynikają z różnorodnych opcji regulacji,
Rama z amortyzatorem
| Nazwa produktu: | Marin QUAKE - DH Zestaw Ramowy - 2026 - Purple Fade |
| Producent: | Marin Bikes |
| Kod pozycji: | MAB766362 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Downhill, Freeride |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| amortyzator: | RockShox Vivid Coil Ultimate DH | 225x75mm |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| standard osi: | 12x148 mm (Boost) |
| maksymalna szerokość opony: | 66mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (7") 180 mm, Adapter hamulca |
| System S.H.I.S: | półzintegrowany (ZS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 34.9mm |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| długość dopasowania amortyzatora: | 225 mm (Trunnion) |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| skok zawieszenia ramy: | 180mm |
| widelec w zestawie: | bez widelca |
| amortyzator w zestawie: | z amortyzatorem |
| Zacisk sztycy Ø: | 38.9mm |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 83 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Fioletowy |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/2“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | Marin - Quake |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 843346132963, 843346132970 |
| Strona producenta: | www.marinbikes.com |