Pathfinder Carbon to ultralekkie siedzisko zaprojektowane z myślą o użytkowaniu na świeżym powietrzu. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja zwiększa wygodę użytkowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się w różnych warunkach outdoorowych, zapewniając jednocześnie niezawodną wydajność. Krzesełko składa się z wytrzymałej ramy z włókna węglowego i posiada wycięcia poprawiające oddychalność oraz zmniejszające wagę, co zapewnia komfort podczas użytkowania. Konstrukcja zapewnia doskonałe podparcie lędźwiowe, dzięki czemu krzesło nadaje się zarówno do relaksu, jak i do spożywania posiłków. Praktyczna torba ułatwia transport i może być przymocowana do ramy, co pozwala na lepszą organizację. Boczny punkt mocowania umożliwia użycie uchwytu na butelkę Robens.
| Nazwa produktu: | Robens Pathfinder Carbon Krzesło turystyczne - Biały |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766432 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 490/480/680mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 320/120/90mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 745g |
| kod produktu producenta: | 490125 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159885 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |