Pathfinder Large Light to lekki plecak zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności i niezawodności podczas aktywności na świeżym powietrzu. Ten kompaktowy plecak posiada lekką ramę i jest wyposażony w torbę transportową, która ułatwia przenoszenie. Niewielkie rozmiary po spakowaniu sprawiają, że jest to praktyczny wybór do różnych aktywności outdoorowych. Lepsza oddychalność i wygoda to zasługa paneli z siateczki, a podparcie pleców sprawia, że idealnie nadaje się do odpoczynku i jedzenia. Wytrzymała aluminiowa rama zapewnia niezawodność, a boczne punkty mocowania umożliwiają kompatybilność z innymi akcesoriami Robens, takimi jak uchwyt na butelkę. Szerokie nóżki zapewniają stabilność na miękkim podłożu i zwiększają ogólną funkcjonalność plecaka.
| Nazwa produktu: | Robens Pathfinder Large Light Krzesło turystyczne - Czarny |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766433 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 490/480/680mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 320/120/90mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 855g |
| kod produktu producenta: | 490111 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159892 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |