Mata Polarshield 100 została zaprojektowana przez profesjonalistów z myślą o zapewnieniu optymalnej izolacji i komfortu, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla miłośników outdooru. Jej innowacyjny kształt 3D z pionowymi bokami maksymalizuje powierzchnię, a unikalne wyprofilowania zmniejszają wagę i eliminują zimne miejsca. Konstrukcja materaca zapewnia wysokie parametry izolacyjne, a dodatkowe 2 cm grubości gwarantują relaksujące wrażenia. Z myślą o trwałości statyczny materiał na bokach poprawia kształt materaca i ułatwia nadmuchiwanie. Odporna na rozwarstwianie konstrukcja z TPU gwarantuje niezawodność, a konstrukcja wolna od PFAS podkreśla zaangażowanie firmy Robens w odpowiedzialność środowiskową. Wyposażony w wydajny zawór Robens Peak zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza oraz praktyczną torbę transportową ułatwiającą przenoszenie, materac Polarshield 100 jest świadectwem jakości i innowacyjności firmy Robens.
| Nazwa produktu: | Robens Polarshield 100 Mata do spania - Navy |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB766436 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/700/100mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/240/240mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 5.0 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 2155g |
| kod produktu producenta: | 310138 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388159977 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |