Półsamonośny, ultralekki namiot trzysezonowy do Bikepackingu.
Namiot rowerowy Tiger Wall UL został zaprojektowany z myślą o podróżach na dwóch kółkach po drogach i szlakach, a Tiger Wall jest gotowy na każdą przygodę. Dzięki ultralekkiej technologii tkaniny Hyperbead™ w połączeniu ze specjalnym workiem pakowym w konstrukcji typu dry-bag namiot ten jest wyjątkowo wytrzymały i wodoodporny zarówno na rowerze, jak i na kempingu. Dzięki naszemu zestawowi tyczek Shortstik o długości 12 cali rozmiar po spakowaniu jest krótszy o 12 cali, a pętle typu „daisy chain” zintegrowane z workiem transportowym umożliwiają łatwe zamocowanie namiotu Tiger Wall UL Bikepack do kierownicy, ramy lub w dowolnym innym miejscu, w którym trzeba go przymocować – dla łatwego Bikepackingu.
| Nazwa produktu: | Big Agnes Tiger Wall UL2 Bikepacking Namiot - asphalt/evening primrose |
| Producent: | Big Agnes |
| Kod pozycji: | BAG766525 |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Outdoor |
| słup wody: | 1500mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 1080g |
| maksymalna waga namiotu: | 1370g |
| kijki: | 1 |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 2 |
| haczyki: | 9 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1080g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 841487151935 |
| Strona producenta: | www.bigagnes.com |