Ciesz się dodatkową szerokością, wytrzymałą, niezwykle miękką szczotkowaną powłoką zewnętrzną oraz przytulną bawełnianą podszewką z wysokiej jakości wypełnieniem Isofill — a głowę możesz oprzeć na wbudowanej, wyjmowanej poduszce. Jest wyjątkowo ciepły, dzięki czemu zapewni Ci komfort od wiosny do jesieni. Można go również rozpiąć, tworząc dużą kołdrę. Pakowanie i transport są wygodne dzięki kompresyjnej torbie transportowej z bardzo dużym otworem.
Jedna warstwa plus
Jedna warstwa wysokiej jakości izolacji syntetycznej z dodatkowym wypełnieniem i sprężystością zapewnia równomierne ciepło podczas użytkowania w niższych temperaturach.
Isofill Premium
Wysokiej jakości izolacja Outwell z silikonowanych, cienkich włókien drążonych zapewnia wyjątkową miękkość i doskonałą izolację.
Wytrzymałe zamki błyskawiczne
Wytrzymałe zamki błyskawiczne, wyprodukowane zgodnie z własnymi specyfikacjami Outwell, zapewniają łatwość użytkowania i niezawodność przy niewielkim zużyciu nawet po długim okresie użytkowania.
Punkty mocowania wkładki
Pętla do mocowania śpiwora oraz zapięcie na zatrzaski utrzymują wkładkę do śpiwora bezpiecznie na miejscu w nocy.
3–4 pory roku
Do użytku od wiosny do wczesnej zimy. Dostosowuje się do różnych zakresów temperatur.
Zamek błyskawiczny znajduje się po lewej stronie śpiwora.
| Nazwa produktu: | Outwell Constellation Lux XL Śpiwór - Zamek błyskawiczny po lewej stronie – niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766781 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla kobiet, Dla mężczyzn, Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2300/1050/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 530/340/340mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór z włókna syntetycznego |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +0°C |
| limit temperatury: | -6°C |
| ekstremalna temperatura: | -24°C |
| waga wypełnienia: | 2700g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1, 1 - 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 3200g |
| kod produktu producenta: | 230508 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388158871 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |