Wyróżnij swój pokój dzięki dywanikowi Cozy Carpet Sky 4! Ten miękki i wytrzymały dywanik zapewnia komfort i ciepło. W zestawie znajduje się torba do przenoszenia.
| Nazwa produktu: | Outwell Cozy Carpet Sky 4 Dywan namiotowy - czarny/szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766784 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1500/2500/10mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 390/340/80mm |
| Akcesoria do namiotów i kempingów: | Dodatki dla namiotów/płacht biwakowych |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 1000g |
| kod produktu producenta: | 171130 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388148308 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |