Mata Outwell Dreamcatcher Single łączy w sobie praktyczne funkcje i przemyślany projekt, zapewniając lepszy sen na świeżym powietrzu dla par, rodzin i osób ceniących sobie komfort podczas biwakowania. Innowacyjne, poziome wycięcia w strefie podparcia zmniejszają wagę i rozmiar po spakowaniu, nie wpływając negatywnie na stabilność ani wygodę. W połączeniu z miękką, cichą warstwą wierzchnią z poliestru typu „peach top” oraz statycznymi ściankami bocznymi mata ta zapewnia zrównoważone podparcie i powierzchnię do spania najwyższej jakości. Podwójny zawór Flat High-Flow zapewnia łatwe napełnianie i opróżnianie, a kompaktowe rozmiary po spakowaniu oraz dołączona torba ułatwiają transport. Oczywiście jest ona również wolna od PFAS, co zapewnia bezpieczniejsze użytkowanie.
| Nazwa produktu: | Outwell Dreamcatcher Single Mata do spania 10 cm - niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766790 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1950/630/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 670/190/190mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 9 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 2500g |
| kod produktu producenta: | 400137 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388158239 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |