Materac Outwell Dreamcatcher Single łączy w sobie praktyczne funkcje i przemyślany design, aby zapewnić parom, rodzinom i ceniącym sobie komfort wczasowiczom lepszy sen na świeżym powietrzu. Innowacyjne wycięcia w poziomych strefach podparcia zmniejszają wagę i rozmiar po spakowaniu, nie wpływając negatywnie na stabilność ani komfort. W połączeniu z miękką, cichą powłoką z poliestru w kolorze brzoskwiniowym i statycznymi ściankami bocznymi materac ten zapewnia zrównoważone podparcie i wysokiej jakości powierzchnię do leżenia.
Podwójny zawór Flat-High-Flow zapewnia łatwe nadmuchiwanie i opróżnianie, a kompaktowy rozmiar po spakowaniu oraz dołączona torba ułatwiają transport. Oczywiście materac nie zawiera PFAS, co zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania.
| Nazwa produktu: | Outwell Dreamcatcher Single Mata do spania 12 cm - niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766791 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/750/120mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 780/200/200mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 10.5 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 3600g |
| kod produktu producenta: | 400138 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388158246 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |