Materace z serii Dreamspell są wyposażone w zawór Outwell Flat High-Flow Valve – płaski zawór zapewniający swobodny przepływ powietrza. Ten materac dmuchany outdoor zapewnia taki sam komfort snu, do jakiego przywykłeś w swoim łóżku w domu.
| Nazwa produktu: | Outwell Dreamspell Double Materac dmuchany - elegant green |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766793 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1950/1200/110mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/150/150mm |
| pora roku: | Lato |
| Liczba osób: | 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3100g |
| kod produktu producenta: | 400124 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Materace dmuchane |
| GTIN: | 5709388158031 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |