Model Highway Campercar 132 został stworzony specjalnie z myślą o kompaktowych pojazdach elektrycznych, takich jak Tesla Y i Skoda Enyaq, oferując idealne rozwiązanie do spania dla weekendowych wczasowiczów i rodzin. Zaprojektowany tak, aby idealnie zmieścić się w bagażniku Twojego pojazdu, zapewnia łatwy transport i szybki dostęp. Podwójny zawór Flat High-Flow umożliwia szybkie i łatwe pompowanie, a bardzo duże komory z pianki oraz głęboki profil 3D zapewniają wyjątkowy komfort i wsparcie. Lekki, a jednocześnie wytrzymały, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w torbie transportowej. Wyjątkowo wytrzymały, elastyczny poliester o miękkiej w dotyku powierzchni oraz odporna na rozwarstwianie konstrukcja z TPU zapewniają trwałość i komfort przez wiele lat użytkowania.
| Nazwa produktu: | Outwell Highway Campercar 132 Mata do spania - nocny błękit |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766795 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1930/1320/75mm |
| zalecany wzrost ciała: | 190cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 640/220/220mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 6 |
| Liczba osób: | 1 - 2, 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 3300g |
| kod produktu producenta: | 400155 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388160386 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |