Namiot Outwell Sacramento 4 Air zapewnia przestronny komfort nawet dla czterech osób. Dzięki zoptymalizowanemu stelażowi pneumatycznemu opartemu na koncepcji „Pack Small – Live Large” rozkłada się go błyskawicznie: o jeden łuk pneumatyczny mniej zmniejsza rozmiar po spakowaniu i wagę, a także zwalnia miejsce w części mieszkalnej na większe okno i większe drzwi boczne. Wewnętrzna belka dachowa zapewnia dodatkową stabilność.
Stwórz swoją idealną przestrzeń dzięki elastycznym opcjom, odsłoń drzwi i okna, aby cieszyć się lepszym widokiem, i otwórz drzwi do części mieszkalnej na dwie trzecie, aby powiększyć przestrzeń. Trzy zaciemnione kabiny sypialne zapewniają spokojny sen. Idealna równowaga między komfortem a funkcjonalnością na rodzinne biwaki i weekendowe wycieczki.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select to wytrzymały, wysokiej jakości materiał wykonany z czystego poliestru, który oferuje wszystkie istotne właściwości, których oczekują miłośnicy biwakowania na co dzień na kempingu. Jest trudnopalny i posiada powłokę PU, która zapewnia słup wody o wysokości 4000 mm.
Ognioodporny
Materiał spełnia wszystkie aktualne przepisy dotyczące materiałów namiotowych.
Zgrzewane podwójne szwy
Dodatkowa ochrona wszystkich szwów – taśma klejąca zapobiega przedostawaniu się wody do środka.
Aerodynamiczna ochrona przed wiatrem o sile 9
Aerodynamiczna konstrukcja namiotów z ukrytymi prętami zapewnia stabilność całego namiotu w każdych warunkach pogodowych. Siła wiatru 9 w skali Beauforta odpowiada silnemu wiatrowi o prędkości 75–88 km/h.
System Outwell Rigid Air
Posiada oddzielne dętki, które można napełniać i opróżniać za pomocą łatwo dostępnych zaworów zewnętrznych.
System Outwell Wind Brace
System Outwell Wind Brace wykorzystuje wzmacniającą tkaninę w kluczowych miejscach wzdłuż rurki powietrznej, aby zapewnić większą stabilność w wietrznych warunkach.
Quick & Quiet Inner Door
Paski magnetyczne wszyte w pionowy szew drzwi wewnętrznych umożliwiają szybkie i ciche wchodzenie do sypialni oraz wychodzenie z niej. W razie potrzeby drzwi można zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego.
Kabina sypialna Premier
Kabiny sypialne Premier firmy Outwell oferują przestronną powierzchnię zapewniającą łatwy dostęp i większą swobodę ruchów, a także torby zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania oraz przepusty na przewody zasilające, np. do lamp. Ciemne plandeki sufitowe i boczne z zasłonami nad otworami wentylacyjnymi zapobiegają przedostawaniu się światła i poprawiają jakość snu.
Ciemny dach i ściany namiotu
Ciemne panele dachowe i boczne ograniczają dopływ światła do sypialni i poprawiają jakość snu. Idealne na wczesne noce, ułatwiają zasypianie i zapobiegają budzeniu się o świcie. Ciemne zasłony nad otworami wentylacyjnymi dodatkowo kontrolują dopływ światła.
System podłogowy Outwell Sewn-in
Uszczelniona podłoga namiotu to najlepszy sposób na ochronę przed przeciągami, owadami, brudem i wodą. Gdy podłoga namiotu stanowi integralną część konstrukcji, zapewnia ochronę przed każdą pogodą od podłoża w górę.
System Outwell Easy Access
Główne drzwi są składane na bok, a mata podłogowa leży równo z podłożem, zapewniając bezpieczny i łatwy dostęp do namiotu.
Przyciemniane okna
Okna z przyciemnioną powłoką, które spełniają dwie ważne funkcje: ochronę przed oślepiającym słońcem oraz zapewnienie prywatności w namiocie.
Zasłony z stałymi punktami mocowania
Zasłony z stałymi punktami mocowania, wygodnie rozmieszczone przy każdym oknie. Elastyczny system w zależności od tego, ile światła dziennego chcesz mieć w namiocie.
System wentylacji tylnej
Specjalna konstrukcja tylnej wentylacji z płynną regulacją zapewnia indywidualną regulację i lepszą cyrkulację powietrza.
System Outwell HookTrack
Strategicznie rozmieszczone szyny umożliwiają zamocowanie specjalnych haków, na których można poprowadzić kable i przymocować lekkie akcesoria.
System uchwytów do linek odciągowych Outwell
Ten prosty, skuteczny i genialny system zapobiega plątaniu się linek odciągowych podczas pakowania.
Suszony zamek błyskawiczny
Zgrzewane szwy zamków błyskawicznych zapewniają wodoodporność.
Pompa powietrza w zakresie dostawy
W zakresie dostawy wszystkich naszych namiotów z technologią Air-Tube znajduje się łatwa w montażu, niezwykle wydajna i mocna pompka ręczna. Dzięki niej nasze nadmuchiwane namioty można napompować w mgnieniu oka.
Torba transportowa
Torba z paskami do przenoszenia spakowanego namiotu na krótkich dystansach.
| Nazwa produktu: | Outwell Sacramento 4 Air Namiot - niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766807 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 6300/3000/2100mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 920/410/350mm |
| słup wody: | 4000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 4 |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 24900g |
| kod produktu producenta: | 111534 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159168 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |