Namiot Outwell Sacramento 6 Air zapewnia przestronny komfort nawet dla sześciu osób. Rozstawia się go błyskawicznie dzięki zoptymalizowanej konstrukcji pneumatycznej opartej na koncepcji „Pack Small – Live Large”: o jedną rurkę mniej oznacza mniejszy rozmiar po spakowaniu i mniejszą wagę, a jednocześnie więcej miejsca w części dziennej dzięki większemu oknu i bocznym drzwiom. Wewnętrzny słup dachowy zapewnia stabilność. Stwórz swoją idealną przestrzeń dzięki elastycznym opcjom, podwijaj drzwi i okna, aby cieszyć się lepszym widokiem, i otwórz drzwi do części dziennej na dwie trzecie, aby powiększyć przestrzeń. Trzy zaciemnione sypialnie zapewniają spokojny sen. Idealna równowaga między komfortem a funkcjonalnością podczas większych rodzinnych wypraw kempingowych.
Outtex® 4000 Select
Outtex® 4000 Select to wytrzymały, wysokiej jakości materiał wykonany z czystego poliestru, który oferuje wszystkie niezbędne cechy, których oczekują wczasowicze podczas codziennego życia na kempingu. Jest trudnopalny i posiada powłokę PU, która zapewnia słup wody wynoszący 4000 mm.
Ognioodporny
Materiał spełnia wszystkie aktualne przepisy dotyczące materiałów namiotowych.
Zgrzewane podwójne szwy
Dodatkowa ochrona na wszystkich szwach – taśma klejąca zapewnia, że woda nie przedostaje się do środka.
Odporność 9 – aerodynamiczna ochrona przed burzą
Aerodynamiczna konstrukcja namiotów z ukrytymi prętami zapewnia stabilność całego namiotu w każdych warunkach pogodowych. Siła wiatru 9 w skali Beauforta odpowiada silnym wiatrom o prędkości 75–88 km/h.
System Outwell Rigid Air
Wyposażony w oddzielne węże, które można napełniać i opróżniać za pomocą łatwo dostępnych zaworów zewnętrznych.
System usztywniający Outwell
System Outwell Wind Brace wykorzystuje wzmacniającą tkaninę w kluczowych punktach wzdłuż rurki powietrznej, aby zapewnić stabilność w wietrznych warunkach.
Szybkie i ciche drzwi wewnętrzne
Paski magnetyczne wszyte w pionowy szew drzwi wewnętrznych pozwalają na szybkie i ciche wchodzenie i wychodzenie z sypialni. W razie potrzeby drzwi można zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego.
Kabina sypialna Premier
Kabiny sypialne Premier firmy Outwell oferują dużą podłogę do namiotu, która zapewnia łatwy dostęp i swobodę ruchów, a także kieszenie zapewniające dodatkową przestrzeń do przechowywania oraz przelotki na kable zasilające, np. do lamp. Ciemny sufit i boczne plandeki z zasłonami nad otworami z siatki zapobiegają przedostawaniu się światła i poprawiają jakość snu.
Ciemny sufit i ściany namiotu
Ciemny dach i panele boczne ograniczają ilość światła wpadającego do sypialni i poprawiają jakość snu. Idealne rozwiązanie na wczesne wieczory, ułatwiające zasypianie i zapobiegające budzeniu się o świcie. Ciemne zasłony nad otworami wentylacyjnymi dodatkowo regulują ilość wpadającego światła.
Wszywany system podłogowy Outwell
Uszczelniona podłoga to najlepszy sposób na ochronę namiotu przed przeciągami, owadami, brudem i wodą. Gdy podłoga stanowi integralną część namiotu, zapewnia ochronę przed każdą pogodą od podłoża w górę.
System łatwego dostępu Outwell
Główne drzwi są składane na bok, a podłoga przylega płasko do podłoża, zapewniając bezpieczny i łatwy dostęp do namiotu.
Przyciemniane okna
Okna przyciemniane, które spełniają dwie ważne funkcje: ochronę przed oślepiającym słońcem oraz zapewnienie prywatności wewnątrz namiotu.
Zasłony z punktami mocowania
Zasłony z punktami mocowania są wygodnie rozmieszczone przy każdym oknie. Elastyczny system, który pozwala dostosować ilość światła dziennego w namiocie do własnych potrzeb.
System wentylacji tylnej
Specjalna konstrukcja tylnej wentylacji z płynną regulacją, umożliwiająca dostosowanie do indywidualnych potrzeb i lepszą cyrkulację powietrza.
System Outwell HookTrack
Strategicznie rozmieszczone szyny umożliwiają zamocowanie specjalnych haków, na których można ułożyć kable i zawiesić lekkie akcesoria.
System mocowania linek odciągowych Outwell
Ten prosty, skuteczny i pomysłowy system zapobiega plątaniu się linek odciągowych podczas pakowania.
Suszony zamek błyskawiczny
Uszczelnione szwy zamka błyskawicznego zapewniają wodoodporność.
W zestawie pompa powietrza
Wszystkie nasze namioty z technologią Air-Tube są dostarczane z naszą łatwo zainstalowaną, niezwykle wydajną i mocną pompką ręczną. Dzięki temu nasze namioty nadmuchiwane można napompować w mgnieniu oka.
Torba transportowa
Torba z paskami mocującymi elastycznymi do transportu spakowanego namiotu na krótkich dystansach.
| Nazwa produktu: | Outwell Sacramento 6 Air Namiot - niebieski |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766808 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 6700/4000/2200mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 1020/390/470mm |
| słup wody: | 4000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | >4 |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 29900g |
| kod produktu producenta: | 111577 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388159175 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |