Mata Outwell Sleepnest została zaprojektowana z myślą o parach i rodzinach poszukujących najwyższego komfortu na świeżym powietrzu. Jej luksusowe, strefowe podparcie z wbudowanymi wycięciami zapewnia ergonomiczny komfort oraz zmniejsza wagę i rozmiar po spakowaniu. Wytrzymała konstrukcja z TPU i elastycznego poliestru zapewnia miękką, stabilną powierzchnię, a trójwymiarowy kształt z głębokim profilem zwiększa komfort snu. Dzięki bardzo dużym wnękom z pianki i materiałom wolnym od PFAS mata Sleepnest zapewnia wygodę, komfort i ekologię podczas każdej wyprawy.
| Nazwa produktu: | Outwell Sleepnest Single Mata do spania 10 cm - green |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766810 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2030/750/100mm |
| zalecany wzrost ciała: | 195cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 750/200/200mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3050g |
| kod produktu producenta: | 400143 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388160454 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |