Wykonane z wytrzymałej tkaniny Duraflexi, posiada wysokie oparcie zapewniające optymalne podparcie karku, regulowane w czterech różnych pozycjach, oraz wygodny uchwyt na kubek, dzięki któremu napoje są zawsze pod ręką. Zaprojektowane z myślą o praktyczności, lekkie krzesło Tidal rozkłada się i składa w kilka sekund bez konieczności montażu, a jego kompaktowe rozmiary ułatwiają transport. Wykonane z wytrzymałej stali o wysokiej wytrzymałości, krzesło to zapewnia stabilność i trwałość, poprawiając komfort wypoczynku na świeżym powietrzu.
| Nazwa produktu: | Outwell Tidal Krzesło Turystyczne - szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766812 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 590/610/1080mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 190/180/940mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 5000g |
| kod produktu producenta: | 470491 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388160584 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |