Wszechstronne składane krzesło Outwell Yellowstone Lake łączy w sobie dobrze ocieplane siedzisko i oparcie z elegancką ramą z malowanej proszkowo stali i rur aluminiowych. Zapewnia wysokość siedziska przy stole jadalnym, a dzięki czterem regulowanym pozycjom pleców może być również używane do relaksu w połączeniu z podnóżkiem Outwell Trinity Lake. Siatkowa kieszeń z tyłu idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy osobistych.
| Nazwa produktu: | Outwell Yellowstone Lake Krzesło Turystyczne - czarny/szary |
| Producent: | Outwell |
| Kod pozycji: | OWL766813 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 610/740/1070mm |
| maks. ładowność: | 120kg |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 260/190/920mm |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 5900g |
| kod produktu producenta: | 470418 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388110855 |
| Strona producenta: | http://www.outwell.com/de-DE |