Ta starannie zaprojektowana, lekka i przytulna kołdra pikowana jest idealna dla turystów z plecakiem, którzy wyruszają w dalekie wyprawy.
Idealna równowaga między lekkością a ciepłem sprawia, że kołdra pikowana Corus jest idealna na wyprawy w trzech porach roku lub jako dodatkowa warstwa w chłodniejszych warunkach. Corus posiada hydrofobowy puch i konstrukcję komorową, co zapewnia doskonałą regulację temperatury bez ograniczania swobody ruchów podczas snu. Kieszeń na stopy można położyć na macie, aby wyeliminować przeciągi, lub wokół stóp, aby zapewnić jeszcze więcej ciepła. Zatrzask przy karku zapobiega zsuwaniu się koca w chłodniejsze noce.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Corus 20F/-6C Kołdra puchowa - Large - Hedgegreen |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR766922 |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2110/1350/114mm |
| zalecany wzrost ciała: | 198cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 290/190/190mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +0°C |
| limit temperatury: | -6°C |
| waga wypełnienia: | 560g |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 815g |
| kod produktu producenta: | 14211 |
| Zrównoważony rozwój: | RDS – Standard odpowiedzialnego pozyskiwania puchu |
| GTIN: | 40818142110 |