Butelka rowerowa o pojemności 550 ml, wykonana z tworzywa sztucznego bez BPA, dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Nie ma smaku, nadaje się w całości do recyklingu i jest ultralekka – waży zaledwie 51 gramów.
| Nazwa produktu: | PEdALED E. Bidon Rowerowy 500ml - Grey |
| Producent: | PEdALED |
| Kod pozycji: | PDD768531 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon, Ø 74 mm |
| Objętość: | 0.55l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 51g |
| GTIN: | 8021890661128 |