Mechanizm korbowy Gates S250 to wytrzymały, niewymagający częstej konserwacji mechanizm, zaprojektowany specjalnie do codziennego użytkowania w środowisku miejskim. Zapewnia cichą, płynną i niezawodną pracę – idealną dla rowerów miejskich, dojeżdżających do pracy i codziennego użytku, które stoją na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych i muszą działać nieprzerwanie.
Dzięki kołu pasowemu Gates CDX Fin Line system charakteryzuje się większą trwałością i precyzyjniejszą pracą. Geometria Fin Line zapewnia optymalne prowadzenie, wydajność i zapobiega bocznemu zsuwaniu się paska. Zintegrowane osłony Mudports chronią profil zębów przed zabrudzeniami i zapewniają długotrwałą wysoką wydajność.
Mechanizm korbowy oparty jest na stabilnej konstrukcji aluminiowej i zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną niezawodność w miejskiej codzienności – niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne dojazdy do pracy, jazdę w deszczu i śniegu, czy parkowanie na zewnątrz.
Uwaga: Produkt dostarczany jest bez oryginalnego opakowania!
| Nazwa produktu: | Gates Carbon Drive Zestaw Korb - S250 | CDX Fin Line | Centertrack - Oferta Specjalna |
| Producent: | Gates Carbon Drive |
| Kod pozycji: | GCD768905 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| profil osi suportu: | Kwadratowy |
| wersja zębatki: | Osłona korby w zestawie, Napęd Paskowy |
| mocowanie zębatki: | konwencjonalne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 827g |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Komponent: | Zestaw Korbowy |
| Bolt Circle Diameter: | 130 mm |
| długość ramienia korby: | 170 mm |
| number of teeth: | 50 |
| Strona producenta: | http://de.gatescarbondrive.com/ |