Spodnie Pissei Primapelle to wysokiej klasy spodnie rowerowe, zaprojektowane z myślą o absolutnym komforcie, niewielkiej wadze i idealnym dopasowaniu. Przeznaczone są dla wymagających rowerzystów i łączą w sobie innowacyjne materiały oraz zaawansowaną konstrukcję, dzięki czemu nosi się je jak drugą skórę – idealne na długie trasy i lato. Minimalistyczne i wygodne spodenki Primapelle charakteryzują się jednoczęściową konstrukcją z zewnętrznymi szwami oraz innowacyjnym, bezszwowym paskiem, który jest wysoce kompresyjny, wygodny i elastyczny. Bezszwowe wykończenia nogawek zapewniają swobodę ruchów, a dzięki silikonowej wstawce gwarantują optymalną kompresję i stabilność. Maksymalny komfort zapewnia wkładka rowerowa TruFlo RacerPro z technologią Floating.
ERGONOMICZNY KRÓJ I STRUKTURA: Minimalistycznydesign i brak szwów w newralgicznych miejscach zmniejszają ryzyko podrażnień skóry i poprawiają dopasowanie. Anatomiczny krój dopasowuje się do mięśni, zapewniając skuteczne wsparcie bez ograniczania swobody ruchów.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Primapelle Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - Plum |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769910 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +18°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo RacerPro |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102530428865, 8102530428872, 8102530428889, 8102530428896 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL