Kombinezon kolarski z krótkim rękawem Magistrale UAE łączy w sobie cechy koszulki Magistrale UAEM01 oraz spodenek na szelkach Magistrale UAEM09 – to strój dla wszystkich miłośników prędkości i wydajności. Wykonany ze strategicznego połączenia aerodynamicznych i ultralekkich materiałów, kombinezon zapewnia idealne dopasowanie koszulki rowerowej z krótkim rękawem oraz ergonomię spodenek na szelkach z najwyższej półki. Korpus wykonany jest z mikropierforowanej tkaniny, która ogranicza przepływ powietrza i zapewnia ciągłą wentylację. Rękawy wycinane laserowo z zgrzewanymi na gorąco szwami idealnie przylegają do ramion i poprawiają aerodynamikę.
Profilowany krój zapewniający optymalne dopasowanie i zmniejszony opór powietrza.
Front wykonany jest z mikropierforowanej tkaniny, która ogranicza przepływ powietrza i zapewnia ciągłą wentylację, natomiast tył wykonany jest z wysoce oddychającej siateczki.
Spodnie o konstrukcji Magistrale z ZEA i elastycznymi wykończeniami nogawek wykonane są z wysoce kompresyjnej tkaniny funkcjonalnej. Ergonomiczne szwy zapewniają optymalne dopasowanie bez ograniczeń.
Wykrojone laserowo, zgrzewane rękawy poprawiają aerodynamikę i utrzymują materiał na miejscu podczas pedałowania.
Wkładka rowerowa TruFlo AirLight, opracowana wspólnie z atletami WorldTour, wykorzystuje naszą sprawdzoną technologię Floating i zapewnia progresywne oraz wysoce oddychające wsparcie dzięki konstrukcji o otwartych komórkach i zróżnicowanych wstawkach. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu stałego komfortu nawet przez 8 godzin, przy jednoczesnej niesamowitej lekkości i oddychalności.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Magistrale UAE Kombinezon Kolarski Mężczyźni - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769947 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | nie |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +24°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| tylne kieszenie: | 3 |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo AirLight |
| Kombinezony: | Kombinezon wyścigowy / Skinsuit |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 270g |
| GTIN: | 8104300000622, 8104300000639, 8104300000646, 8104300000653 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL