Jako centralny elment letniej kolekcji PISSEI, model Sanremo symbolizuje wydajność i oddychalność. Spodenki na szelkach Sanremo zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności i wykonane są z poliamidu o wysokiej gęstości, który zapewnia suchość i szybką reakcję na ruchy. Są one profilowane, kompaktowe i zapewniają optymalne wsparcie. Dzięki rezygnacji z gumki na końcach nogawek i wynikającemu z tego otwartemu krojowi ze wzmocnioną krawędzią materiał pozostaje na swoim miejscu podczas wszystkich ruchów w siodełku. Optymalna kompresja mięśni poprawia wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie podczas intensywnych przejażdżek.
Spodenki wykonane z wysoce elastycznej tkaniny Hyperextend o szybkoschnących chwytach oferują wyścigowy krój, który idealnie łączy aerodynamikę i komfort.
Ramiączka w kształcie litery Y, wykonane z perforowanego materiału, zapewniają maksymalne wsparcie, wygodę i lekkość. Zostały zaprojektowane tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca, a jednocześnie zapewniały maksymalną swobodę ruchów.
Otwarte wykończenia nogawek z hipoalergicznego silikonu zapewniają, że spodenki pozostają na swoim miejscu przy każdym ruchu.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Sanremo Spodenki Rowerowe z Szelkami Mężczyźni - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769949 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | tak |
| podkładka do siedzenia: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +12°C |
| dopasowanie: | ciasny |
| nazwa podkładki do siedzenia: | TruFlo RacerPRO |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 186g |
| GTIN: | 8102533000648, 8102533000655, 8102533000662, 8102533000679 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
SC_SIZECHARTS_INTRO_GENERAL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. biodra (cm) | 80 - 85 | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 105 | 106 - 109 | 110 - 114 | 115 |
| B. klatka piersiowa (cm) | 86 | 88 | 92 | 96 | 100 | 106 | 112 | 118 |
| C. talia (cm) | 65 - 69 | 70 - 74 | 75 - 80 | 81 - 86 | 87 - 92 | 93 - 99 | 100 - 106 | 107 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
Międzynarodowy 3XL