Letnie skarpety Primapelle zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić świeżość, wygodę i styl nawet podczas najgorętszych wycieczek. Wykonane są z tego samego materiału co letnia koszula Primapelle i łączą w sobie lekkość, oddychalność oraz uczucie maksymalnej świeżości na skórze.
Lekka, profilowana cholewka zapewnia optymalną regulację temperatury nawet w najgorętsze dni, a krawędź bez obszycia zmniejsza objętość i gwarantuje wyjątkowo precyzyjne dopasowanie.
Lżejsza część w okolicy stopy poprawia wentylację i komfort podczas długich letnich wycieczek. Płaski szew w okolicy kostki zapewnia minimalną objętość i zapobiega otarciom o buty lub ewentualne getry. Wysokość 20 cm dopełnia styl Primapelle, zapewniając elegancję i funkcjonalność.
Górna część wykonana z tego samego materiału co letnia koszulka Primapelle, z otwartym brzegiem
Lżejszy krój zapewniający większą świeżość i oddychalność
Płaski szew w okolicy kostki zapewniający najwyższy komfort noszenia
Wysokość 20 cm
Lekkie, miękkie i wyjątkowo oddychające: idealne na upalne dni
Minimalistyczny wygląd, dopasowany do kolekcji Primapelle
Materiał
Materiał 1: 73% poliamid, 27% elastan
Materiał 2: 98% poliamid, 2% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Primapelle Skarpetki Rowerowe - Stone |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769959 |
| Materiał: | Materiał 1: 73% poliamid, 27% elastan Materiał 2: 98% poliamid, 2% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +12°C |
| długość skarpetek: | średnie |
| wersja skarpetki: | bez wyściółki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 40g |
| GTIN: | 8104300004439, 8104300004446 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PISSEI.
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL