Skarpety aerodynamiczne z ultralekką cholewką wykonaną z prążkowanego materiału Hi-Speed, przetestowane w tunelu aerodynamicznym i stosowane podczas wyścigów World Tour przez drużyny UAE Team Emirates – XRG oraz UAE Team ADQ.
Ultralekka cholewka z materiału Hi-Speed o prążkowanej fakturze
Część na stopę wykonana z materiału Skinlife
Płaski szew w okolicy kostki zapewniający minimalne ograniczenie ruchu podczas pedałowania
Wysokość 20 cm
Materiał
89% poliester, 11% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Aero Skarpetki Rowerowe - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769960 |
| Materiał: | 89% poliester, 11% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +18°C |
| długość skarpetek: | średnie |
| wersja skarpetki: | bez wyściółki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 40g |
| GTIN: | 8104300009465, 8104300009472 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PISSEI.
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL