Idealne skarpety na długie letnie dni. Wykonane z materiału Skinlife. Ze wzmocnioną wkładką pod stopą zapewniającą maksymalny komfort podczas odbicia. Wysokość 18 cm.
Materiał
71% poliamid, 29% elastan
| Nazwa produktu: | PISSEI Prime Summer Skarpetki Rowerowe - White |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769961 |
| Materiał: | 71% poliamid, 29% elastan |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +12°C |
| długość skarpetek: | średnie |
| wersja skarpetki: | bez wyściółki |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Biały |
| waga: | 400g |
| GTIN: | 8102533000365, 8102533000372, 8102533000389 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PISSEI.
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL
| Międzynarodowy | XS | S / M | L / XL |
|---|---|---|---|
| UE | 36 - 39 | 40 - 43 | 44 - 47 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S / M
Międzynarodowy L / XL