Letnia czapka z daszkiem została zaprojektowana, aby zapewnić ochronę przed słońcem i maksymalną oddychalność w najgorętsze dni. Wykonana jest z lekkiego, chłodzącego materiału, który wspomaga odprowadzanie ciepła i utrzymuje głowę w suchości, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia nawet pod kaskiem. Sztywny daszek zapewnia skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, poprawia widoczność i chroni oczy przed bezpośrednim nasłonecznieniem.
Chłodny i oddychający materiał
Sztywny daszek chroniący przed promieniami słonecznymi
Idealna pod kask
Lekka i wygodna
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | PISSEI Czapka Kolarska - Black |
| Producent: | PISSEI |
| Kod pozycji: | PSE769963 |
| Materiał: | 100% poliester |
| kompresja: | nie |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, prać z podobnymi kolorami, nie wybielać |
| pora roku: | Lato |
| zakres temperatury: | +31°C / +18°C |
| wersja nakrycia głowy: | Czapka kolarska |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 26g |
| GTIN: | 8102530428124 |
| Strona producenta: | www.pissei.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta PISSEI.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 52 - 53 | 54 - 55 | 56 - 57 | 58 - 59 | 60 - 61 | 62 - 63 |
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL
Międzynarodowy XXL
| Międzynarodowy | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| obwód głowy (cm) | 48 - 50 | 50 - 53 | 53 - 54 | 54 - 55 |
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL