MACINA SPORT pozostaje wierna swojej zasadzie – wysokiej jakości komponenty w pełnym wyposażeniu. Sercem tego roweru trekkingowego jest solidna rama aluminiowa w połączeniu z systemem BOSCH SMART SYSTEM. Wsparcie zapewnia silnik BOSCH PERFORMANCE LINE CX oraz wydajny akumulator BOSCH POWERTUBE o pojemności 750 Wh. Ponadto aplikacja EBIKE FLOW APP otwiera drzwi do świata sieci i łączy Cię z Twoim rowerem. Dzięki mistrzowskiej pracy inżynierów KTM udało się zachować sprawdzoną od lat geometrię ramy KTM pomimo zwiększenia rozmiaru i pojemności baterii. Wyjmowanie i wkładanie baterii jest tak proste jak nigdy dotąd. POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) to nazwa własnej innowacji KTM zapewniającej tę przyjazną dla użytkownika obsługę akumulatora. Macina Sport 720 wykorzystuje technologię SHIMANO LINK GLIDE. Te komponenty przerzutek, opracowane specjalnie do rowerów elektrycznych, zapewniają precyzyjne i płynne przełączanie nawet przy dużym obciążeniu, a tym samym nawet trzykrotnie dłuższą długość żywotności.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA SPORT 720 - Rower Elektryczny Trekkingowy - 2023 - machine grey (burnt orange+black) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770370 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Rower elektryczny |
| piasty: | Shimano Deore M6000, CL, 32H, 100-5QR | Shimano UR600, CL, 32H, 135-5QR |
| szprychy: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| obręcze: | Ryde Rival Sport | 32H | 622x25C |
| łańcuch: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| kaseta: | Shimano LG400-11 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| przerzutka tylna: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| przełożenie zębatki: | 42 |
| korba: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 180 / 160 |
| model sztycy siodełka: | KTM Line | ⌀ 30.9 | 350 mm |
| siodełko: | Selle Royal Essenza+ |
| kierownica: | KTM Line Low Rizer | 640mm |
| mostek: | KTM +20° ICR |
| widelec: | Suntour NCX32-D Air LO |
| ster rowerowy: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| rama: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-50 |
| Pojemność akumulatora: | 750Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTUBE 750Wh |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec IQ-XS LED 100-150Lux | B&M Toplight 2C LED |
| uchwyty: | Ergon GP30 SD with Barend |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 60 mm |
| pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| opony: | Schwalbe Marathon Mondial | Performance | RaceGuard | 47-622 |
| maks. waga systemu: | 145kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 25900g |
| kod produktu producenta: | 1230131111 | 1230131116 | 1230131120 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina Sport |
| liczba przełożeń: | 1 x 11 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 9008594472457, 9008594472464, 9008594472471 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |