Rower to idealny środek transportu w środowisku miejskim. MACINA CITY to Twój idealny towarzysz w miejskim zgiełku, dzięki któremu odkryjesz swoje miasto na nowo! Na pierwszym planie znajduje się tutaj cecha szczególna dotycząca przydatności w codziennym użytkowaniu.
| Nazwa produktu: | KTM MACINA CITY 610 BELT - Rower Elektryczny Miejski – 2023 - black matt (grey+silver) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770373 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Miejski |
| piasty: | Shimano Deore M6000, CL, 36H, 100-5QR | Shimano Nexus 5 Disc, CL, 36H, 135-10 |
| szprychy: | DT Champion 2.0 black | DT Alpine II 2.34 black |
| obręcze: | Ambrosio Sport 25 | 700C | 36H | 622x25C |
| łańcuch: | Gates drive-belt 122T CDX |
| kaseta: | Gates rear-sprocket |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| przełożenie zębatki: | 39 |
| korba: | KTM E-COMP ISIS + Gates front-sprocket |
| hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston | Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| model sztycy siodełka: | Suntour SP17-NCX suspension | 30.9 | 350mm |
| siodełko: | Selle Royal Lookin+ |
| kierownica: | KTM Line Noirette Plus 660mm |
| mostek: | KTM Line adjust. 0-60° internal |
| widelec: | Suntour NCX32-D coil LO |
| ster rowerowy: | Acros AICR internal 1.1/8"-1.5" angle limit |
| rama: | Macina City Alloy 6061 |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 28 |
| Pojemność akumulatora: | 625Wh |
| Zmiana biegów: | Piasta - Mechaniczna |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTUBE 625Wh SMART SYSTEM |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| Cechy Szczególne Roweru: | Napęd pasowy |
| Dodatkowe Wyposażenie Roweru: | z oświetleniem, z błotnikiem, z bagażnikiem |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | mudguards | carrier | kickstand | chainguard | bell |
| oświetlenie rowerowe: | B&M Lumotec MYC LED 50 Lux | B&M Toplight 2C LED |
| uchwyty: | Ergon GP1 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca amortyzowana |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| skok widelca: | 60 mm |
| pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| opony: | Conti e-Contact Plus | 50-622 | Reflex |
| maks. waga systemu: | 147kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 27600g |
| kod produktu producenta: | 1230193106 | 1230193116 | 1230193120 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | without pedals |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch INTUVIA 100 LCD Display | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| Model jednostki napędowej: | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Macina City |
| liczba przełożeń: | 1 x 5 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 9008594474826, 9008594474840, 9008594474857 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |