Czasy wielkich odkrywców wydają się już dawno minione, ale PROWLER przywraca część tej tęsknoty. Dzięki temu rowerowi MTB full suspension nic nie stoi na przeszkodzie Twojej osobistej wyprawie w dzicz. Niezależnie od tego, czy jedziesz przez lasy, przez pasma górskie, do sekretnego miejsca, czy do bike parku, PROWLER gwarantuje wrażenia z jazdy po szlakach na najwyższym poziomie i zabierze Cię daleko od codzienności.
Oprócz silnie zaznaczonych genów zjazdowych, PROWLER przekonuje swoimi właściwościami wspinaczkowymi, które nie mają sobie równych w tym segmencie rowerów. Umożliwia to nisko osadzony kokpit i kąt nachylenia siodełka wynoszący 75 stopni.
| Nazwa produktu: | KTM Prowler 1964 - 29" Rower Górski MTB - 2023 - ultimate grey matt (black+orange+aqua) |
| Producent: | KTM Bikes |
| Kod pozycji: | KTM770374 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| piasty: | Shimano MT410B, CL, 32H, 110-15TA | Shimano MT400B, CL, 32H, 148-12TA |
| szprychy: | DT Champion 2.0 black |
| obręcze: | Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC |
| łańcuch: | SRAM NX Eagle |
| kaseta: | SRAM SX Eagle PG-1210 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM SX Eagle Trigger |
| przerzutka tylna: | SRAM SX Eagle |
| przełożenie zębatki: | 30 |
| korba: | SRAM SX Eagle DUB |
| hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 203 / 180 |
| model sztycy siodełka: | KTM COMP II dropper internal |
| siodełko: | Selle San Marco GND |
| kierownica: | KTM Team Trail35 Rizer25 | 800mm |
| mostek: | KTM TEAM II Trail35 |
| widelec: | RockShox 35 Silver TK |
| ster rowerowy: | KTM Team | drop/in | 1.1/8"-1.5" |
| rama: | Alloy6061 triplebutted SLL |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 11-50 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | ESI Chunky silicone |
| amortyzator: | FOX Float X Performance | 230x65 |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 160 mm |
| opony: | Conti Trail King | 60-622 | ShieldWall |
| skok zawieszenia ramy: | 150mm |
| maks. waga systemu: | 109kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 16900g |
| kod produktu producenta: | 1230303103 | 1230303108 | 1230303113 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | KTM Bikes - Prowler |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 9008594468207, 9008594468214, 9008594468221 |
| Strona producenta: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |