Szczególnie przytulny: prostokątny rzut i przestronne wnętrze bez problemu mieszczą nowoczesne, szerokie maty izolacyjne; unikalna geometria drążków zapewnia wysokość szczytową 104 cm.
Łatwy montaż: konstrukcja wolnostojąca, kolorowo oznaczone drążki z dopasowaną kolorystycznie tkaniną oraz dołączona plandeka podłogowa umożliwiają szybki i intuicyjny montaż.
Osłona przed wzrokiem i wentylacja: połączenie siatki i materiału zapewnia zrównoważoną wentylację i ciepło, a także wystarczającą osłonę przed wzrokiem.
Odporność na warunki atmosferyczne: impregnacja DWR bez PFAS i klejone szwy nie pozwalają na przedostawanie się wody.
Ekologiczna siatka: Siatka jest barwiona w maszynie do przędzenia, co oznacza, że używa się wstępnie zabarwionych włókien, aby zminimalizować zużycie wody i energii podczas barwienia materiału. Tkanina barwiona w maszynie do przędzenia zmniejsza emisję dwutlenku węgla o co najmniej 80% w porównaniu z tradycyjnymi metodami.
Solidne słupki: Stabilne słupki z aluminium serii 7000 wytrzymują nawet najbardziej zróżnicowane warunki pogodowe.
Funkcjonalny tropik: rozmiar wejść StayDry™ z rynienkami oraz zmodernizowane klapy wentylacyjne przy podpórkach zapewniają jeszcze lepszą wentylację. Duże przedsionki po bokach z miejscem do przechowywania.
Wysokiej jakości okucia: Łatwe w użyciu metalowe okucia narożne są niezwykle wytrzymałe i zapewniają stabilność namiotu.
Przejrzystość: duże półki nad głową i praktyczne prowadnice kabli we wszystkich torbach.
Elixir 2 to przestronny i wytrzymały namiot backcountry, idealny jako pierwszy namiot na kilkudniowe wyprawy lub wszechstronna baza wypadowa do przygód.
Wnętrze: Powierzchnia wewnętrzna wynosi 2,82 m² i jest wyjątkowo duża. Dzięki prostokątnej podstawie namiot bez problemu pomieści nowoczesne, szerokie maty izolacyjne. Płótno namiotu jest połączeniem siatki i materiału pełnego, co zapewnia dobrą wentylację i prywatność. Wejścia do namiotu bez zakrzywionych krawędzi mają zamki błyskawiczne, które można obsługiwać jedną ręką. Ponadto zamki błyskawiczne po zapięciu zawsze kończą się w tym samym miejscu, dzięki czemu suwak można znaleźć nawet w ciemności. Kieszenie do przechowywania wszelkiego rodzaju urządzeń z prowadnicami kabli w rogach na słuchawki i kable ładujące. Półki na sprzęt nad głową są idealne na latarki czołowe, okulary przeciwsłoneczne i nie tylko.
Zewnętrzna część: Oznaczone kolorami słupki i klipsy sprawiają, że rozłożenie namiotu jest dziecinnie proste. Solidne aluminiowe słupki, hydrofobowa powłoka bez PFAS oraz klejone szwy zapewniają, że namiot Elixir pozostaje stabilny i suchy. Namiot zewnętrzny posiada duże przedsionki z dużą ilością miejsca do przechowywania sprzętu. Łatwe do otwierania i zamykania wejścia z przedsionkami są wyposażone w rynny StayDry™, które zbierają krople, a ulepszone klapy wentylacyjne na podpórkach zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości metalowe okucia narożne są łatwe w użyciu i wyjątkowo wytrzymałe, co gwarantuje wieloletnią radość z użytkowania namiotu.
Podsumowanie: Dzięki wystarczającej przestrzeni dla dwóch miłośników przygód z namiotem, Elixir 2 sprawi, że gdziekolwiek zostanie rozbity, poczujesz się jak w domku górskim.
✓ Namiot wewnętrzny
✓ Namiot zewnętrzny
✓ Słupki
✓ Podłogę
✓ 10 śledzi
✓ Liny napinające
✓ Worek transportowy
✓ Instrukcja montażu
| Nazwa produktu: | MSR Elixir 2 namiot - Green |
| Producent: | MSR |
| Kod pozycji: | MSR770699 |
| aktywność: | Outdoor |
| słup wody: | 3000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Kopuła |
| Liczba osób: | 2 |
| minimalna waga namiotu: | 2330g |
| maksymalna waga namiotu: | 2820g |
| wejścia: | 2 |
| przedsionki: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 2720g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818136997 |
| Strona producenta: | https://www.msrgear.com/ |