W tym miejscu do gry wkracza zmodernizowany model
| Nazwa produktu: | Surly DISC TRUCKER - 26" Rower Trekkingowy - 2024 - hi-viz black |
| Producent: | Surly Bikes |
| Kod pozycji: | SRB770724 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking |
| piasty: | Novatec |
| obręcze: | Alex Adventurer 2 |
| łańcuch: | KMC X9 |
| kaseta: | Shimano Alivio |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano Sora |
| przerzutka tylna: | Shimano Alivio M4000 SGS |
| przerzutka przednia: | Shimano Sora R3030 |
| suport rowerowy: | Shimano BB-RS500 |
| przełożenie zębatki: | 48-36-26 |
| korba: | Shimano Alivio |
| hamulce: | TRP Spyre C | 160/160mm |
| model sztycy siodełka: | ProMax 27.2 |
| siodełko: | WTB Volt Sport |
| owijka na kierownicę: | Black Cork |
| kierownica: | Surly Truckstop |
| mostek: | ProMax 31.8 |
| widelec: | Surly Disc Trucker | 4130 CroMo |
| ster rowerowy: | Cane Creek 40 |
| rama: | Surly Disc Trucker | 4130 CroMo |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Surly ExtraTerrestrial | 26" | 46mm |
| maksymalna szerokość opony: | 53mm |
| Uruchamianie Hamulca: | Mechaniczne |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Seria produktów: | Surly - Disc Trucker |
| liczba przełożeń: | 3 x 9 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 708752304208, 708752304444, 708752304567, 708752304680 |
| Strona producenta: | http://www.surlybikes.com/ |