| Nazwa produktu: | Panaracer Pasela Clincher - 622 - black / amber |
| Producent: | Panaracer |
| Kod pozycji: | PRC284435 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa |
| Ciśnienie powietrza: | 3.5-5.5bar |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 66TPI/EPI |
| szerokość opony: | 23 mm, 25 mm, 28 mm, 32 mm, 35 mm, 38 mm |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny, Beżowy |
| waga: | 450g |
| kod produktu producenta: | AW738-LX-18 |
| GTIN: | 705160006656, 705160004560, 705160004607, 705160004652, 705160004706, 4931253011146 |
| Strona producenta: | http://www.panaracer.com |