Pomimo kompaktowego kształtu, Voyager ma wysokość stania 1,80 metra, co gwarantuje wygodną przestrzeń nad głową w namiocie. W przedsionku jest wystarczająco dużo miejsca na stół kempingowy i cztery krzesła, dzięki czemu pobyt w namiocie będzie przyjemnością nawet w deszczu. W przedsionku znajdują się trzy duże przeciwdeszczowe okna PU, które można zasłonić od wewnątrz siatką zapewniającą prywatność. Typowy dla namiotów tunelowych o tej konstrukcji jest szybki i łatwy montaż. Łuki namiotu i odpowiednie kanały są oznaczone kolorami, co ułatwia znalezienie właściwego miejsca podczas rozkładania. Namiot Voyager może być również łatwo rozstawiony przez jedną osobę.
Obszar wejściowy można rozszerzyć za pomocą dostępnego osobno skrzydła Voyager Wing. Skrzydło Voyager jest mocowane do przedniego kanału słupa za pomocą trzech klamer i ustawiane na przednim końcu za pomocą łuku. To znacznie rozszerza obszar przedni. Voyager jest idealnym namiotem dla małych rodzin, które nie chcą nosić i rozbijać dużego i ciężkiego namiotu, ale nadal chcą komfortu namiotu rodzinnego. Namiot wewnętrzny jest wystarczająco szeroki, aby pomieścić cztery maty do spania (np. 2 X Teron M i 2 X Teron L lub 3 X Teron XL) i można go podzielić na 2/3 szerokości za pomocą panelu z tkaniny, gdy jest używany przez trzy osoby. Każda z powstałych kabin ma osobne wejście. Z przodu kabiny znajduje się kilka kieszeni, które mogą pomieścić wiele małych przedmiotów.
Travel Line
Szukasz namiotu, który będzie Ci towarzyszył nad jeziorem, na plaży lub w górach? Nie musisz zwracać uwagi na każdy gram, bo podróżujesz rowerem, samochodem lub motocyklem? Cenisz sobie dobre wykonanie, funkcjonalne detale i wysoki poziom komfortu? W takim razie powinieneś wybrać jeden z produktów Travel Line. Ponieważ wszystkie modele z tej linii spełniają wymagania wszystkich, od weekendowych biwakowiczów po ambitnych trekkerów. Niezależnie od tego, czy jest to namiot tunelowy czy geodezyjny, namioty od 1 do 4 osób z linii Travel Line mają praktyczne wejścia, wygodne długości spania i dużo miejsca do przechowywania.
| Nazwa produktu: | Wechsel Voyager Tent - Laurel Oak |
| Producent: | Wechsel |
| Kod pozycji: | WEC372920 |
| aktywność: | Outdoor, Trekking |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2200/2350/1900mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 600/350/350mm |
| słup wody: | 5000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Biwakowanie, Wycieczka rowerowa |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 4 |
| wejścia: | 1 |
| przedsionki: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony, Oliwkowy |
| waga: | 6600g |
| kod produktu producenta: | 231071 |
| GTIN: | 4250635604234 |
| Strona producenta: | https://www.wechsel-tents.de/ |