Uwaga: Dostawa bez oryginalnego opakowania.
Panewki łożyskowe Shimano Pressfit odpowiednie do mechanizmu korbowego Ultegra FC-6800 Hollowtech-2. Kompatybilne ze wszystkimi ramami zgodnymi ze standardem Pressfit z panewką suportu 86,5x41 mm.
| Nazwa produktu: | Shimano Ultegra 6800 Suport rowerowy - PF 86 | SM-BB72-41B - Oferta specjalna |
| Producent: | Shimano Parts |
| Kod pozycji: | SHI463122 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rodzaj suportu rowerowego: | Pressfit |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 86.5 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| średnica osłony: | 41mm |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 64g |
| kod produktu producenta: | KSMBB7241B |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Strona producenta: | http://www.shimano-europe.com/ |